• ramstore menu slider
  • Cenatr-na-prijatelstvo
  • Centar-na-pazaruvanje
  • Centar-na-vkusovi
  • RM-logo

Работно време 10:00-22:00

Хипермаркет 08:00-22:00

Food court 09:00 – 23:00

Настани

31 октомври 2017
IMG_5944

Богата агенда во детскиот свет во Рамстор мол

Дечиња од 01 до 05 ноември повелете во незаборавниот детски свет во омилениот Рамстор мол. За вас ја подготвивме најбога...

Прочитај повеќе
27 октомври 2017
sponzoriran post detski svet

Детски свет во Рамстор мол

Месец ноември Рамстор мол ќе го стартува со нова интересна кампања посветена на најмалите. Од 01 до 05 ноември повелете ...

Прочитај повеќе
6 октомври 2017
untitled

Наградна игра “12-ти Роденден на Рамстор! “

ЗА 12–иот РОДЕНДЕН НА РАМСТОРE ОСВОЈТЕ ГО МОЌНИОТ HYUNDAI TUCSON И 12 НАГРАДНИ ПАТУВАЊА Како резултат на 12 годишното...

Прочитај повеќе

Промоции

9 ноември 2017
23270527_1512077275541204_3665711397193695784_o

10 години Timberland

Тимберленд прославува 10 години! Овој викенд [10.11-12.11.17] одбележуваме 10 години урбани чекори со Timberland! Не ...

Прочитај повеќе
6 октомври 2017
18519703_215386802308459_5187241379274760439_n

До – 40% попуст во Инглот

За сите дами и девојки одлична акција во продавницта на Инглот. Намалување до -40 % попуст на одредени артикли. Ак...

Прочитај повеќе
6 октомври 2017
22008317_492190274490712_7920806231988156965_n

До -20% попуст во Том Теилор

Завиткајте се со плетени артикли. Подгответе се за зимата! Намалување до - 20 % попуст на јакни и плетени артикли. ...

Прочитај повеќе

Ramstore

Повелете во одлично
снабдениот супермаркет
на Рамстор

Прочитај повеќе